Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 249 Kč - 509 Kč

Balení

Balení

Aktivní filtry

Fair Seeds

Black Dominator Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná semena konopí Black Dominator od Fair Seeds. Převažující indica.

Práce se čtyřmi hlavními představiteli afghánského konopí vedla ke spojení nejlepší světové genetiky indik do rychle kvetoucího hybridu: Black Dominator. Strain v sobě spojuje žádoucí vlastnosti odrůd Northern Lights, Ortega, Hash Plant a Afghani SA. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Cheese Fem.

Cena Od 379 Kč

Cheese byl pojmenován podle své ostře kyselé vůně. Tento hybrid s převahou indiky vznikl ve Velké Británii. Jeho původ sahá až do konce 80. let a traduje se, že pochází z fenotypu Skunk # 1, který vynikal právě svou pronikavou vůní. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Jack H Fem.

Cena Od 379 Kč

Konopná feminizovaná semena Jack H od Fair Seeds. 50% sativa, 50% indica.

Jack H je odrůda konopí s převahou sativy. Kombinace hybridu Haze s křížencem strainu Northern Lights # 5 a Shiva Skunk. Jeho bohaté genetické pozadí dává vzniknout několika různým variantám, přičemž každý fenotyp nese vlastní jedinečné vlastnosti. V každém případě jde ale o hybrid s podílem 55 % sativy. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Somango Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná konopná semena Somango od Fair Seeds. Převažující indica. Kříženec Somango a Jack Herer.

Somango odrůda se 75% převahou indiky vyšlechtěná zkřížením odrůd Jack Herer, Super Skunk a Big Skunk Korean. Strain byl dříve známý jako Soma # 5, na Somango byl později přejmenován pro jeho ovocné aroma. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

White Russian Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná semena konopí White Russian od Fair Seeds. Indica 45%, Sativa 55%. Kříženec White Widow x AK.

Původně byl feminizovaný strain White Russian vytvořen zkřížením dvou legendárních odrůd White Widow a AK-47. Tento hybrid s převahou indiky získal v roce 1996 vítězství na soutěži High Times Cannabis Cup. Balení 5 a 10 kusů

Produkt byl přidán k porovnání