Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 525 Kč - 1 000 Kč

Balení

Balení

Philosopher Seeds

Aktivní filtry

Philosopher Seeds

Fruity Jack Fem. | GOLO Line

Cena Od 925 Kč

Rodiče Fruity Jacka pocházejí z genofondu Reggae Seeds, dobrých přátel a spolupracovníků společnosti Philosopher Seeds. K vývoji této odrůdy použili vítěze Spannabisu z roku 2012 – Respect #13. Byl použita reverzní (hermafroditní) samice odrůdy Jack the Ripper, což je sativní fenotyp s relativně krátkou dobou květu – kromě toho, že nový hybrid skvěle stabilizovala.

Philosopher Seeds

Guava Berry Kush Fem. | GOLO Line

Cena Od 800 Kč

Hlavním cílem tohoto projektu bylo nabídnout typickou americkou genetiku, ale ve vlastním stylu! Philosopher Seeds tedy zkřížili elitní klon Guavy (Chemdog x Afghani x Chem #91) s jejich nejlepší matkou odrůdy Juanita la Lagrimosa. Výsledkem je unikátní směs genetik.... Guava Berry Kush patří k nejoblíbenějším od Philosopher Seeds!

Philosopher Seeds

Orange Candy Fem. | GOLO Line

Cena Od 525 Kč

Při vývoji této odrůdy Philosopher Seeds využili genetiku Naran J, prominentní klon ze staré linie vytvořené Reggae Seeds po zkřížení odrůd New York Diesel a Morning Glory. Po nakřížení tohoto hybridu a zhermafrodizované samice Tropimanga se ještě zlepšila stabilita a celkový profil nové genetiky. Nejednalo se o žádné náhodné křížení – naopak ve Philosopher Seeds si byli jistí.

Produkt byl přidán k porovnání