Aktivní filtry

Dutch Passion

AutoDesfrán® Fem.

Cena Od 750 Kč

DLOUHO OČEKÁVANÁ NOVINKA 2020!!

Čistá sativní genetika pocházející z fotoperiodického Desfrána byla převedena do samonakvétací verze díky další sativní genetice pocházející z AutoDaiquiri Lime®. Legendární fotoperiodická sativa Desfrán pochází z džunglí jižní Ameriky. 

Dutch Passion

AutoBlueberry® Fem.

Cena Od 750 Kč

AutoBlueberry® byla vytvořena hned z několika důvodů. V první řade k dosažení vyšší kvality geneticky feminizovaného kmene rostlin. Blueberry® ne náhodou patří mezi jedny z nejprodávanějších semen, které DP nabízí, a kvalita semen Blueberry® je proslulá v celosvětovém měřítku.

Kvalita AutoBlueberry® byla začleněna do feminizované a samonakvétací podoby. Pro vytvoření samonakvétací odrůdy byl použit genetický zdroj Canadian Ruderalis až ustáleného F4(fena #4) zpětným křížením vzniklo 100% samonakvétací AutoBlueberry®. Naše AutoBlueberry® semena (F5) byla vyprodukována samoopylením vyšlechtěné F4.

Dutch Passion

AutoWhite Widow® Fem.

Cena Od 750 Kč

Po několika letech pečlivé selekce Dutch Passion® s potěšením představují speciální konopná semínka AutoWhite Widow®. Jedná se o dlouho očekávanou samonakvétací verzi naší nejčastěji prodávané, původní variety White Widow®. AutoWhite Widow® je vitální a robustní samonakvétací strain. Byla vyšlechtěna z naší původní White Widow®, za použití stejné genetiky, která již získala řadu ocenění a přinesla naprostou spokojenost.

Dutch Passion

AutoExtreme® Fem.

Cena Od 750 Kč

AutoXtreme® je vskutku mimořádným výsledkem dvouleté spolupráce mezi Dutch Passion® a Dinafem, při jehož vývoji byla také částečně použita genetika Haze od Dutch Passion®. Před vlastním schválením projektu se věnovalo velké množství času pěstování a selekci. Genetika vychází z naší variety OutLaw® (Amnesia x Super Haze) s fotoperiodickou regulací, která byla převedena na samonakvétací formu, jež zahrnuje silný vliv Sativa Haze. Tato varieta je k dispozici výhradně od Dutch Passion®.

Dutch Passion

Blue AutoMazar® Fem.

Cena Od 750 Kč

Konopná semínka Blue AutoMazar® představují kombinaci dvou legendárních, původních samonakvétacích variet Dutch Passionu, jejichž křížením vznikl vynikající nový, silný hybrid. Jedná se o křížence AutoBlueberry® a AutoMazar®, tedy dvou z našich nejoblíbenějších konopných variet, které jdou nejvíce na odbyt. V těchto semínkách se potkává kvalita zděděná po AutoBlueberry®, kterou obzvláště oceňují znalci, se silou a vysokými výtěžky genetiky AutoMazar®. Jedná se o nejlepší samonakvétací varietu, kterou lze v současnosti získat, a o níž si troufáme tvrdit, že ji bude velmi obtížné překonat.

Produkt byl přidán k porovnání