Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 249 Kč - 659 Kč

Balení

Balení

Fair Seeds

Fair Seeds

Fair Seeds je česká seedbanka, jejímž cílem je nabídnout semena špičkových genetik za co možná nejdostupnější cenu. Na zabalení semen je tak spotřebováno minimum materiálu a ceny feminizovaných i autoflowering odrůd jsou jednotné.

Aktivní filtry

Fair Seeds

AK 47 Fast Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná fast semínka Fair Seeds AK 47, v balení po 5 nebo 10 kusech.

Nenechte se zmást jeho jménem. Tento feminizovaný hybrid s převahou sativy v sobě spojuje kolumbijské, mexické, thajské a afghánské odrůdy. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Amnesia Fast Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná semena konopí Fair Seeds Amnesia Fast. V balení po 5 a 10 kusech.

Amnesia Fast je sativa, která si zachovává všechny typické rysy sativ, přičemž kvete rychleji. Při její tvorbě byl vytvořen zcela odlišný genetický vzorec tak, že byla zkřížena samonakvétací rostlina z elitní linie s Original Amnesia. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Black Dominator Fem.

Cena Od 379 Kč

Feminizovaná semena konopí Black Dominator od Fair Seeds. Převažující indica.

Práce se čtyřmi hlavními představiteli afghánského konopí vedla ke spojení nejlepší světové genetiky indik do rychle kvetoucího hybridu: Black Dominator. Strain v sobě spojuje žádoucí vlastnosti odrůd Northern Lights, Ortega, Hash Plant a Afghani SA. Balení 5 a 10 kusů.

Fair Seeds

Cheese Fem.

Cena Od 379 Kč

Cheese byl pojmenován podle své ostře kyselé vůně. Tento hybrid s převahou indiky vznikl ve Velké Británii. Jeho původ sahá až do konce 80. let a traduje se, že pochází z fenotypu Skunk # 1, který vynikal právě svou pronikavou vůní. Balení 5 a 10 kusů.

Produkt byl přidán k porovnání