Seznam produktů Seedbanky Dutch Passion

Tuto firmu, naprosto největší a nejznámější, jsme oslovili při zahájení prodeje semen jako úplně první. A udělali jsme opravdu dobře. Po roce spolupráce jsme se stali koncesovaným distributorem pro trh v naší zemi. Firma Dutch Passion mimo jiné vymyslela, vyvinula a začala s feminizací semen. Její začátky a první experimenty se semeny konopí sahají již do roku 1972. Ale společnost Dutch Passion byla oficiálně založena až za dalších 15 let v roce 1987. 

Dnes je Dutch Passion celosvětově jednou s vedoucích společností, působících v konopné oblasti. Dutch Passion hledí do budoucnosti s důvěrou díky mnoha inovacím a vývoji nových odrůd, ověnčených v minulosti několika vyhranými soutěžními cenami. 

V roce 1996 byla Dutch Passion první společností obchodující s konopnými semínky, která začala provádět testy hladiny THC a CBD u svých odrůd. Dále je Dutch Passion jednou z posledních společností, která dodává na trh semena speciálně pro outdoor pěstování, skleníky a samosebou pro indoor. Má také velmi širokou nabídku semen regular (semena oboupohlavní). Díky spokojenosti distributorů a prodejců s prémiovými produkty a službami, které poskytuje firma Dutch Passion prodává semena do celého světa.

Dutch Passion

AutoBlueberry® Fem.

Cena Od 750 Kč

AutoBlueberry® byla vytvořena hned z několika důvodů. V první řade k dosažení vyšší kvality geneticky feminizovaného kmene rostlin. Blueberry® ne náhodou patří mezi jedny z nejprodávanějších semen, které DP nabízí, a kvalita semen Blueberry® je proslulá v celosvětovém měřítku.

Kvalita AutoBlueberry® byla začleněna do feminizované a samonakvétací podoby. Pro vytvoření samonakvétací odrůdy byl použit genetický zdroj Canadian Ruderalis až ustáleného F4(fena #4) zpětným křížením vzniklo 100% samonakvétací AutoBlueberry®. Naše AutoBlueberry® semena (F5) byla vyprodukována samoopylením vyšlechtěné F4.

Dutch Passion

AutoDaiquiri Lime® Fem.

Cena Od 1 500 Kč

Pro tento rok jsme si pro Vás, naše zákazníky, připravili léto plné věrnostních akcí.

AKCE 1+1 s Dutch Passion® právě začínají!!

Akce platí do vyprodání zásob a nelze kombinovat se slevou 10, 20 a 30% dle výše nákupu.

Je samonakvétacím křížencem původní California Orange® od Dutch Passion®, Sour Dieselu a Ruderalis.

Dutch Passion

AutoDesfrán® Fem.

Cena Od 750 Kč

DLOUHO OČEKÁVANÁ NOVINKA 2020!!

Čistá sativní genetika pocházející z fotoperiodického Desfrána byla převedena do samonakvétací verze díky další sativní genetice pocházející z AutoDaiquiri Lime®. Legendární fotoperiodická sativa Desfrán pochází z džunglí jižní Ameriky. 

Dutch Passion

AutoDuck® Fem.

Cena Od 875 Kč

AutoDuck® je nenápadná odrůda konopí s neobvykle tvarovanými konopnými lístky, které mají za následek to, že nejde skoro poznat, že jde o konopí. AutoDuck® má stabilizovanou přírodní deformitu listů, se znoženými listy, které se podobají otisku nohy kachny. AutoDuck® je samokvetoucí verze nejprodávanější fotoperiodické odrůdy Frisian Duck®, která se zkřížila s naším AutoWhite Widow® a proměnila ji ve velmi stabilní samonakvétací genetiku.

Produkt byl přidán k porovnání